Hakkımızda

Cesur yapı 30 yıldır inşaat , gayrimenkul, elektrik ve güvenlik sistemleri sektörlerinde  faaliyet göstermektedir. Faaliyetlerine başladığı ilk yıllarda sadece arsa parselasyonu yapıp toptan perakende arsa satışı  konusunda hizmet veren Cesur yapı son 11  yıldır arsa parselasyonunun yanında inşaat sektöründe ve elektrik taahhüt sektöründe hizmet vermektedir. İnşaat sektöründe her geçen gün kendini biraz daha ileriye taşıyacak projelere imza atmanın yanı sıra yurt içi ve yurtdışı elektrik taahhüt işleri yapmaktadır.

Cesur yapı bugün müşterilerine İstanbul’un bir çok ilçesinde  kentsel dönüşüm ve taahhüt kapsamında konut ve ticari ünite inşaası faaliyetlerinin yanı sıra  danışmanlık hizmeti vermektedir.

Grup şirketleri ile yurt içi ve yurt dışında elektrik taahhüt ve güvenlik sistemleri kurulum-satış hizmetleri vermektedir.

Elektrik taahhüt ve güvenlik sistemleri konusunda şirketlere uzun süreli danışmanlık hizmetleri verilmektedir. 

Yeni yaşam alanları meydana getirirken, farklı gelir gruplarına yönelik projelerle geniş bir müşteri portföyüne ulaşmayı hedefleyen Cesur yapı; üretim, satış ve satış sonrası yaşama kadar olan süreçte güvenilir, kaliteli ve profesyonel hizmetler sunmaktadır.

hakkımızda cesur yapı

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?